Bioskopski program od 12. do 18. decembra

- -
0

bioskop_plazaČETVRTAK  12. decembar

 

Hobit: Šmaugova pustošenja 2D  –  16:50, 18:50

Hobit: Šmaugova pustošenja 3D  –  15:40, 18:00, 20:00, 22:00

Odumiranje  – 18:40

Dostavljač – 20:20, 22:00

Niko 2 – Mali brat, velika nevolja (sinhronizovano) – 15:50, 17:30

Igre gladi: Lov na vatru –  19:20

Vojna akademija 2 – 15:00, 17:50

Malavita – 22:40

Legende u Las Vegasu – 20:40, 22:20

Tor – Mračni svet 3D – 21:30

Grozan ja 2 3D (sinhronizovano)  – 16:00

Kumba 3D (sinhronizovano) – 16:20

 

PETAK 13. decembar

 

Hobit: Šmaugova pustošenja 2D  –  16:50, 18:50

Hobit: Šmaugova pustošenja 3D  –  15:40, 18:00, 20:00, 22:00

Odumiranje  – 18:40

Dostavljač – 20:20, 22:00

Niko 2 – Mali brat, velika nevolja (sinhronizovano) – 15:50, 17:30

Igre gladi: Lov na vatru –  19:20

Vojna akademija 2 –17:50

Malavita – 22:40

Legende u Las Vegasu – 20:40, 22:20

Tor – Mračni svet 3D – 21:30

Grozan ja 2 3D (sinhronizovano)  – 16:00

Kumba 3D (sinhronizovano) – 16:20

Safari u Africi 3D (sinhronizovano) – 17:00

 

SUBOTA 14. Decembar / NEDELJA 15. decembar

 

Hobit: Šmaugova pustošenja 2D  –  16:50, 18:50

Hobit: Šmaugova pustošenja 3D  –  13:40, 15:40, 18:00, 20:00, 22:00

Šetnja sa dinosaurusima 3D – 13:00, 15:00, 17:00

Odumiranje  – 18:40

Dostavljač – 20:20, 22:00

Niko 2 – Mali brat, velika nevolja (sinhronizovano) – 12:00, 14:10, 15:50, 17:30

Igre gladi: Lov na vatru –  19:20

Vojna akademija 2 –17:50

Malavita – 22:40

Legende u Las Vegasu – 20:40, 22:20

Tor – Mračni svet 3D – 21:30

Grozan ja 2 3D (sinhronizovano)  – 14:00, 16:00

Kumba 3D (sinhronizovano) – 12:40, 14:20, 16:20

Safari u Africi 3D (sinhronizovano) – 12:20

Štrumpfovi 2 3D (sinhronizovano) – 13:20

 

PONEDELJAK 16. decembar/ UTORAK 17. decembar/ SREDA 18. decembar

 

Hobit: Šmaugova pustošenja 2D  –  16:50, 18:50

Hobit: Šmaugova pustošenja 3D  –  15:40, 18:00, 20:00, 22:00

Šetnja sa dinosaurusima 3D – 17:00

Odumiranje  – 18:40

Dostavljač – 20:20, 22:00

Niko 2 – Mali brat, velika nevolja (sinhronizovano) –15:50, 17:30

Igre gladi: Lov na vatru –  19:20

Vojna akademija 2 –17:50

Malavita – 22:40

Legende u Las Vegasu – 20:40, 22:20

Tor – Mračni svet 3D – 21:30

Grozan ja 2 3D (sinhronizovano)  – 16:00

Kumba 3D (sinhronizovano) –16:20

Nema komentara

Odgovorite