Ritam Grada raspisuje konkurs za poziciju: GRAFIČKI DIZAJNER I AGENT PRODAJE

0

ritamgradaRitam grada usled proširenja obima posla raspisuje konkurs za pozicije:

AGENT PRODAJE

Opis posla:

  • Obilazak postojećih i potencijalnih korisnika u cilju prezentovanja i prodaje usluga
  • Zaključivanje prodaje i popunjavanje potrebne prodajne dokumentacije
  • Savetovanje i pomoć korisnicima radi usklađivanja usluga njihovim potrebama
  • Redovno, dnevno i periodično izveštavanje o realizovanim aktivnostima

Potrebna znanja, iskustva i sposobnosti:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Neophodno iskustvo u prodaji usluga reklamnog tipa
  • Komunikativnost i prodajna orijentisanost
  • Poznavanje rada na računaru u paketu MS Office

GRAFIČKI DIZAJNER
USLOVI: Odlično znanje i svakodnevni rad sa Adobe paketom: Photoshop, Illustrator, Aftereffect, Flash
Dobro vladanje tehnikama ilustracije i animiranja. Kreativnost.

PREDNOSTI: Znanje engleskog jezika. Poželjno iskustvo u IT oblasti.
Dobre organizacione i komunikativne sposobnosti, samostalnost u rešavanju problema, optimizaciji procesa i dobro podnošenje kratkih rokova, kao i timska kooperativnost.

OPIS POSLA: Grafički dizajn, kreiranje modela i animacija, web dizajn.

ŠTA OČEKUJEMO OD VAS:
  • Odlično poznavanje principa rada društvenih mreža, web sajtova i internet tehnologija.
  • Timski rad i kolegijalnost.
  • Kreativnost u pristupu i svakodnevnom radu.
  • Komunikativnost i proaktivan pristup odgovornosti prema poslu.
  • Savesnost, snalažljivost i samoinicijativnost u izvršavanju zadataka.
  • Spremnost na fleksibilno radno vreme i sposobnost za rad pod pritiskom (rokovi, brza reakcija na više hitnih zadataka, rad prekovremeno i sl.).
  • VSS društvenog smera ili završne godine fakulteta.
NUDIMO VAM:
  • Odlične radne uslove u stručnom timu.
  • Mogućnost edukacije i napretka u oblasti digitalnog marketinga.
  • Stručno usavršavanje i sertifikacija.
  • Kreativan prostor opremljen najsavremenijom opremom.

Pošaljite svoju prijavu, CV sa fotografijom u pdf formatu, sa naznakom RG KONKURS, elektronskim putem na posao@ritamgrada.rs

Nema komentara

Odgovorite