Ritam Grada raspisuje konkurs za pozicije: Novinar, fotograf, dizajner

3

ritamgradaRitam grada usled proširenja obima posla raspisuje konkurs za pozicije:

NOVINAR
USLOVI: Sklonost ka pisanju i obradi tekstova. Poznavanje rada na računaru. Digitalna pismenost.

PREDNOSTI: Poznavanje engleskog jezika. Radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima. Vozačka dozvola

OPIS POSLA: Istraživanje i kreiranje sadržaja, reportaže, intervjui… Komunikacija sa građanstvom, korporativnim klijentima.

GRAFIČKI DIZAJNER
USLOVI: Odlično znanje i svakodnevni rad sa Adobe paketom: Photoshop, Illustrator, Aftereffect, Flash
Dobro vladanje tehnikama ilustracije i animiranja. Kreativnost.

PREDNOSTI: Znanje engleskog jezika. Poželjno iskustvo u IT oblasti.
Dobre organizacione i komunikativne sposobnosti, samostalnost u rešavanju problema, optimizaciji procesa i dobro podnošenje kratkih rokova, kao i timska kooperativnost.

OPIS POSLA: Grafički dizajn, kreiranje modela i animacija, web dizajn.

FOTOGRAF
USLOVI: Iskustvo u poslovima fotografisanja i obrade fotografija.

PREDNOSTI: Iskustvo u IT oblasti.

OPIS POSLA: Fotografisanje na terenu i u studiju. Obrada fotografija.

Pošaljite svoju prijavu, CV sa fotografijom u pdf formatu, sa naznakom RG KONKURS, elektronskim putem na posao@ritamgrada.rs

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

3 Komentara

Odgovorite