Kompanija Watchout Security raspisuje konkurs za mesto saradnika u prodaji

0

watchout-security

Kompanija Watchout Security, regionalni lider u pružanju usluga fizičko – tehničke zaštite, raspisuje konkurs za radno mesto saradnika u prodaji. Kao firma koja beleži konstantan progres, uvek je u potrazi za perspektivnim i stručnim kadrovima. Ako želite da svoje poslovne sposobnosti iskažete u modernom preduzetničkom okruženju, a imate i ambicije da se oprobate u prodaji i pomognete kompaniji Watchout Security da unapredi svoje poslovanje, ovim putem se možete upoznati sa svim uslovima vezanim za konkurs.

Vaša zaduženja i odgovornosti:
• ostvarivanje zadatog plana prodaje;
• izrada i proširivanje liste klijenata;
• kontaktiranje klijenata, zakazivanje i obavljanje prodajnih razgovora;
• prikupljanje potrebne dokumentacije za zaključivanje ugovora;
• praćenje naplate po realizovanim ugovorima;
• učestvovanje na redovnim sastancima prodajnog tima.

Potrebne veštine:
• iskustvo u prodaji;
• minimum SSS;
• poznavanje rada na računaru;
• vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač.

Važno nam je da ste:
• zainteresovani za prodaju i pregovaranje;
• usmereni na klijenta i rezultat;
• komunikativni i strpljivi u radu sa ljudima;
• uslužni i ljubazni.

Watchout Security vam nudi:
• radnu atmosferu u kojoj se vrednuje i podstiče raznolikost;
• kontinuirano ulaganje u učenje i razvoj zaposlenih;
• otvorenost za vaše ideje;
• rad na unapređenju zajednice u kojoj živimo;
• okruženje u kome se odnosi grade posvećenošću i ispunjenim obećanjima.

Kandidati koji u eliminacionom procesu zadovolje kriterijume, mogu da očekuju poslovnu,ponudu, a svi koji ne prođu selekciju, ostaju u bazi do ponovnog otvaranja iste ili slične radne pozicije. Bez obzira na rezultat, svaki kandidat na kraju konkursa, biće obavešten o ishodu.

U zavisnosti od radne pozicije, kompanija Watchout Security svakom novom članu definiše obuku, kao i druge mogućnosti za razvoj stručnog znanja i veština.

Svoje radne biografije možete dostaviti putem online prijave na sajtu kompanije, gde se možete upoznati sa svim aktuelnostima vezanim za konkurse koje Watchout Security raspisuje.

Nema komentara

Odgovorite